Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom ProduktyRozdzielnica niskiego napięcia

GCS Rozłączna elektryczna rozdzielnica niskonapięciowa Stojąca

Chiny Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

GCS Rozłączna elektryczna rozdzielnica niskonapięciowa Stojąca

GCS Withdrawable Electrical  Low Voltage Distribution Switchgear Floorstanding
GCS Withdrawable Electrical  Low Voltage Distribution Switchgear Floorstanding GCS Withdrawable Electrical  Low Voltage Distribution Switchgear Floorstanding

Duży Obraz :  GCS Rozłączna elektryczna rozdzielnica niskonapięciowa Stojąca

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Tianan Electric
Orzecznictwo: IEC439-1 and GB7251.1.
Numer modelu: GCS

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Pending
Szczegóły pakowania: Drewniane skrzynki
Czas dostawy: dni roboczych 30
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 2000 zestawów rocznie
Szczegółowy opis produktu
Materiał powłoki: Ze stali nierdzewnej Poziom napięcia: Niskie napięcie
Struktura: Stojący na podłodze Napięcie znamionowe: AC380V
High Light:

low voltage metal clad switchgear

,

industrial electrical switchgear

GCS Rozłączna elektryczna rozdzielnica niskonapięciowa Stojąca
Generał

Rozdzielnice wysuwne GCS LV (zwane dalej urządzeniem) są opracowywane zgodnie z wymaganiami kompetentnego działu przemysłowego, licznych użytkowników elektrycznych i jednostki projektowej według oryginalnego działu mechaniki państwowej, zjednoczonej grupy projektowej działu mocy. Jest zgodny z warunkami krajowymi i wyższym wskaźnikiem wydajności technicznej i dostosowuje wymagania dotyczące rozwoju rynku energii i jest w stanie konkurować z dostępnymi produktami importowanymi. Urządzenie przeszło uwierzytelnienie, któremu wspólnie przewodniczą dwa departamenty w lipcu 1996 r. W Szanghaju. Uzyskuje uznanie i potwierdzenie z jednostki produkcyjnej i konstrukcji konsumenckiej mocy. Urządzenie ma zastosowanie w systemie dystrybucyjnym elektrowni, przemysłu naftowego, chemicznego, metalurgicznego, tkackiego i wysokich budowli itp. W miejscach o wysokiej automatyzacji i wymagających komputera do połączenia, takich jak wielkoskalowa elektrownia i przemysł petrochemiczny itp. , jest to niskonapięciowe kompletne urządzenie dystrybucyjne stosowane w systemie wytwarzania i zasilania z trójfazowym AC50 (60) Hz, znamionowym napięciem roboczym 380V, prądem znamionowym 4000A i niższym dla dystrybucji, centralnego sterowania silnikiem i kompensacji mocy biernej. Urządzenie jest zgodne z normami IEC439-1 i GB7251.1.

Charakterystyka

1. Główne ramy przyjmują stal prętową 8MF. Obie strony pręta stalowego są instalowane z otworem montażowym 9,2 mm o module 20 mm i 100 mm. Instalacja wewnętrzna jest elastyczna i łatwa.

2. Dwa typy konstrukcji formy montażowej dla głównego szkieletu, pełna konstrukcja montażowa i częściowa (boczna rama i poprzeczna) struktura spawana do wyboru użytkownika.

3. Każdy przedział funkcji urządzenia jest wzajemnie oddzielony. Przedziały są podzielone na przedział funkcji, przedział szyn zbiorczych i kabel

przedział. Każda z nich ma względnie niezależną funkcję.

4. Pozioma szyna zbiorcza przyjmuje wzorzec szyku umieszczony na poziomie szafy, aby zwiększyć zdolność oporu dla siły elektrodynamicznej szyny zbiorczej. Jest to podstawowy środek do uzyskania wysokiej wytrzymałości na zwarcie obwodu głównego.

5. Konstrukcja przedziału kablowego sprawia, że ​​wylot i wlot kabla są wygodne i wygodne.

Środowisko serwisowe

1. Temperatura powietrza otoczenia: -5ºC + 40ºC, a średnia temperatura nie powinna przekraczać + 35ºC w ciągu 24 godzin.

2. Wilgotność względna nie powinna przekraczać 50% przy maksymalnej temperaturze. Wyższa wilgotność względna jest dozwolona w niższej temperaturze. Dawny. 90% w + 20 ° C. Ale ze względu na zmianę temperatury możliwe jest, że umiarkowana rosa będzie wytwarzać niedbale.

3. Wysokość nad poziomem morza nie powinna przekraczać 2000 M.

4. Gradient instalacji nie przekracza 5ºC.

5. Wewnątrz bez kurzu, agresywnego gazu i wody deszczowej.

Szczegóły kontaktu
Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: admin

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)