Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.
Dom

Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.

Chiny Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.
Fabryka niskiego napięcia Fabryka transformatorów Bramy fabryczne RMU Factory Fabryka rozdzielnic Fabryka podstacji
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Południowa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Na calym swiecie
marki : Tianan Electric
Ilość pracowników : 3000~3500
Coroczne wyprzedaże : 250000000-300000000
Rok założenia : 1969
pc Export : 10% - 20%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
Ningbo Tianan (Group) Co, Ltd jest znanym wiodącym wpływowym przedsiębiorstwem produkującym urządzenia do przesyłu energii w Chinach. Zostało założone w 1969 roku, obecnie w ramach grupy, mamy 1 centrum badawczo-rozwojowe na poziomie krajowym, 2 centrum badawczo-rozwojowe na szczeblu prowincji, 10 profesjonalnych firm, 70 biur sprzedaży, a jego łączny majątek to 4,2 miliarda juanów, ponad 3500 pracowników.

Jako wybitny przedstawiciel chińskiego przemysłu, nasze przedsiębiorstwo stale się rozwija i rośnie w fali reform i otwarcia.

W 1976 roku nasz tryb produkcji zmienia się z produktów pracy w proces produkcyjny;

W 1982 r. powstała lokalna państwowa fabryka elektryczna wysokiego napięcia Xiangshan, rozpoczynamy profesjonalny rozwój aparatury elektrycznej;

W 1994 roku przeprowadziliśmy reorganizację i założyliśmy spółkę akcyjną, działającą jako grupa międzynarodowa;

W 2005 r. Nasza grupa zajęła 225. miejsce pod względem konkurencyjności 500 największych Chin;

Zgodnie z rozwojem krajowym rozbudowujemy pięć głównych urządzeń przemysłowych, takich jak aparatura wysokonapięciowa, sprzęt energii odnawialnej, inteligentny sprzęt tranzytowy do sieci i kolei oraz sprzęt magnetyczny, aby osiągnąć strategiczne cele biznesowe.

Przez te wszystkie lata nasza pozycja oznaczała innowacje zależne i budowę niskoemisyjnego modelu rozwoju gospodarczego. Roczne wydatki na badania i rozwój stanowiły ponad 5% sprzedaży korporacyjnej. Opanowaliśmy podstawową technologię sprzętu do transformacji i dystrybucji oraz rdzeń od dawna samonośna zdolność. Nasza samodzielnie opracowana prefabrykowana podstacja, główna jednostka pierścieniowa, przełącznik obciążenia, rozdzielnica energii wiatrowej, nieelastyczne systemy sieciowe i wiele innych produktów osiągnęły międzynarodowy poziom zaawansowany. Nawiasem mówiąc, jesteśmy jedną z firm, które opracować standardy krajowe w tym zakresie.

Tianan posiada certyfikat i honor obejmuje słynną chińską markę, najlepszą markę w Chinach, krajowe produkty bez kontroli i system jakości ISO9001, system zarządzania środowiskiem IS014001, system zarządzania BHP OHSAS 18001. system kontroli i certyfikacji inspekcji oraz „CCC”, „PCCC” itp. Ponadto wyposażono w wydajny i elastyczny mechanizm zarządzania, dużą liczbę wybitnych specjalistów, najwyższej klasy sprzęt do produkcji i testowania, strategię badań i rozwoju na wysokim poziomie, Jakość to koncepcja „charakteru, doskonały system zarządzania jakością i zapewniania jakości, sieć sprzedaży i marketingu w całym kraju, która zapewnia klientom doskonały system wsparcia zasobów.

Produkty są szeroko stosowane w elektrowni jądrowej, chemicznej, kolejowej, podziemnej, na lotniskach, w obronie narodowej, w olimpiadzie w Pekinie oraz w głównych krajowych, regionalnych i miejskich projektach budowlanych. Czy to w bazie startowej statku kosmicznego Shenzhou, elektrowni Sanxia, ​​linii kolejowej Qinghai-Tybet, elektrowni jądrowej Qingshan, czy w metrze krajowym, obiektach olimpijskich. Międzynarodowe lotnisko. farmy wiatrowe i tak dalej. Nasze projekty były realizowane w ponad 30 krajach i regionach na całym świecie. Nasze główne produkty obejmują

- Transformator mocy 126kV i 252kV, odlewany na sucho i zanurzony w oleju transformator mocy, transformator kombinowany

 

- odłącznik i transformator wysokiego napięcia na zewnątrz 252kV i poniżej 252kV,

 

- Podstacja skrzyniowa poniżej 40,5 kV, prefabrykowana podstacja i rozgałęzienie kablowe (RMU)

- Rozdzielnice wysokiego i średniego napięcia i niskiego napięcia

 

- Rozdzielnica centralnej jednostki centralnej, rozdzielnica środkowa, rozdzielnica stała, rozdzielnica GIS, rozdzielnica konwersji częstotliwości,

   

- aparat kombinowany GIS 126kV,

 

- Wyłącznik SF6, wyłącznik próżniowy , HV i L. V. Wyłącznik automatyczny,

- Przełącznik obciążenia HV, bezpiecznik, przekładnik prądowy (CT),

   

- Wysokonapięciowe urządzenie do regulacji prędkości falownika, statyczny generator biernej mocy o wysokim napięciu, filtr mocy czynnej, inteligentne urządzenia elektryczne itp.

Widząc, że wierzy, Grupa Tianan serdecznie wita wszystkich nowych i starych klientów i przyjaciół, którzy przyjeżdżają do naszej firmy na wizytę lub inspekcję.

Szczegóły kontaktu
Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Tony Ma

Tel: +86-18858073356

Faks: 86-574-87911400

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)