Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
Pokaz VR
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.
Dom ProduktyRozdzielnica średniego napięcia

15KV - 24KV metalowa obudowa - platerowany / metalowy przełącznik AC

Chiny Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

15KV - 24KV metalowa obudowa - platerowany / metalowy przełącznik AC

15KV - 24KV Indoor Metal - Clad /  Metal- Switch   AC Switchgear
15KV - 24KV Indoor Metal - Clad /  Metal- Switch   AC Switchgear

Duży Obraz :  15KV - 24KV metalowa obudowa - platerowany / metalowy przełącznik AC

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Tianan Electric
Orzecznictwo: ISO9001:2000, IEC 60265-1, IEC 6227-1
Numer modelu: KYN28A-24
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 jednostka
Cena: Pending
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: L/c, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 zestawów rocznie
Szczegółowy opis produktu
Napięcie znamionowe: 15KV-24V Wysokość: do 1 000 m
Wymiar: 1000 × 1900 × 2300 aplikacji: Podstacja, budynek
High Light:

rozdzielnica w obudowie metalowej

,

rozdzielnica średniego napięcia

15KV - 24KV metalowa obudowa - platerowany / metalowy przełącznik AC

funkcje

za. Produkt jest zaprojektowany do łączenia konstrukcji i montowany za pomocą nakrętki nitowej i połączenia śrubowego o wysokiej wytrzymałości. Obudowa jest wykonana z aluminiowanej blachy stalowej cynkowej o grubości 2 mm importowanej ze Szwajcarii. Żaluzja wykonana jest z wysokiej jakości blach stalowych na zimno i przyjmuje proces natryskiwania elektrostatycznego proszkiem żywicy. Ma atrakcyjny wygląd, wygodną instalację i konserwację.

b. Panel jest przetwarzany i zginany za pomocą importowanego sprzętu do sterowania numerycznego, dzięki czemu rozdzielnica jest niższa niż te same rodzaje rozdzielnic o wadze i lepszej wytrzymałości mechanicznej. Obudowa ma stopień ochrony IP4X. Rozdzielnica ma wysoką dokładność i jest wygodna przy montażu i ujednolicaniu materiałów.

do. Przedziały HV są odizolowane od siebie. Każda komora WN jest wyposażona w płytę odciążającą na górze, aby zapewnić, że wewnętrzne zwarcie łuku nie ma wpływu na sąsiednie przedziały i gwarantuje bezpieczeństwo sprzętu i personelu. Przedziały wysokiego napięcia i niskiego napięcia rozdzielnicy są dobrze uszczelnione. W przedziale WN znajduje się urządzenie samonagrzewające się, aby powierzchnia izolatora była sucha w rozdzielnicy.

re. Drzwi rozdzielnicy można otworzyć. W celu zapewnienia bezpieczeństwa personelu, wszystkie normalne operacje, w tym otwieranie i zamykanie wyłącznika, operacja popychania wózka ręcznego wyłącznika do pozycji „wł.”, Operacja wycofywania do pozycji „test” lub „odłączanie” oraz otwieranie i zamykanie uziemnika muszą być wykonane, gdy drzwi przedziału WN są zamknięte.

mi. Rozdzielnica jest podzielona na pomieszczenie wózka ręcznego, pomieszczenie szynoprzewodu, kabinę, pomieszczenie przekaźnikowe i sterownię. Z tyłu pokoju wózka znajduje się metalowa przesłona uziemiająca. Po wycofaniu wózka ręcznego migawka zostanie automatycznie zamknięta. Wtórne styki będą otwarte lub zamknięte, gdy wózek jest włączony lub wyłączony. Pokój szynowy jest oddzielony od innych pokoi. Pomieszczenie kablowe znajduje się w tylnej części rozdzielnicy, co będzie wygodne dla rozmieszczenia kabli przychodzących i wychodzących. W dolnej części kabiny znajduje się szyna uziemiająca. Pomieszczenie przekaźnikowe i sterownia znajdują się na dawnym szczycie rozdzielnicy.

fa. Gdy pozioma klapa i klapa w pomieszczeniu szyn są narysowane, bardzo wygodne będzie podłączenie głównej szyny zbiorczej, zainstalowanie i konserwacja kabla, uziemnika, odgromnika, CT itp. Z przodu rozdzielnicy.

sol. Panel rozdzielnicy wyposażony jest w okno obserwacyjne, przez które można obserwować przycisk „włączony” lub „wyłączony” wózka wyłącznika automatycznego i mechanicznego wskaźnika położenia, a także zmagazynowaną energię lub energię uwolnioną ze wskaźników sprężynowych. Okno obserwacji może być również używane do otwierania i zamykania wyłącznika i ręcznego przechowywania energii.

h. Wózek ręczny pasuje do części izolacyjnych rozdzielnicy, blokada jest bezpieczna, niezawodna i elastyczna. Wózek ma złamanie, test, pozycję roboczą w rozdzielnicy, wszystkie pozycje mają urządzenie lokalizujące, aby zapewnić niezawodne blokowanie.

ja. Alive szyny zbiorczej przyjmuje tuleję termokurczliwą ustawioną w szafie, szyna zbiorcza jest miedziana, a złącze jest ocynowane.

Parametry

Pozycja Jednostka Parametry
Napięcie znamionowe (maksymalne napięcie robocze) kV 24
Znamionowy poziom izolacji 1 min. Napięcie znamionowe wytrzymuje napięcie kV 65
Błyskawiczne napięcie wytrzymujące impuls kV 125
Częstotliwość znamionowa Hz 50
Znamionowy prąd szyny głównej ZA 630,1250,1600,20002500,3150
Znamionowy prąd szyny zbiorczej ZA 630,1250,1600,20002500,3150
4s Thermal Stability Current (rsm) kA 16,20,25,31.5
Znamionowy prąd dynamiczny (szczytowy) kA 40,50,63,80
Poziom ochrony IP4X
Wymiar (szerokość * głębokość * wysokość) mm 1000 × 1900 × 2300

Szczegóły kontaktu
Ningbo Tianan (Group) Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Ms. Lian Huanhuan

Tel: +86-13858385873

Faks: 86-574-87911400

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)